Transavia poleci do Arabii Saudyjskiej

27 czerwca 2024 09:05
1 komentarz
Transavia France uruchomi dwa połączenia do Arabii Saudyjskiej. Niskobudżetowy przewoźnik poleci z Paryża oraz Lyonu do Dżuddy.
Reklama

Jako pierwsze zainaugurowane zostanie połączenie z Paryża. Pierwszy rejs pomiędzy stolicą Francji i drugim największym miastem w Arabii Saudyjskiej zaplanowany jest na 12 grudnia br. Loty pomiędzy Paryżem i Dżuddą będą realizowane dwa razy w tygodniu – w czwartki oraz niedziele. Powroty są natomiast zaplanowane na poniedziałki i piątki. Rozkład lotów będzie następujący:

  • Paryż-Orly - Dżudda
  • TO8080 Paryż-Orly 7:15 – 15:20 Dżudda (---4--7)
  • TO8081 Dżudda 16:30 – 21:10 Paryż-Orly (1---5--)

Następnego dnia zainaugurowane zostanie połączenie z Lyonu. Rejsy pomiędzy trzecim największym francuskim miastem i Dżuddą również będą wykonywane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz piątki. Powroty są przewidziane na czwartki oraz niedziele. Loty na trasie Lyon – Dżudda będą się odbywały zgodnie z poniższym rozkładem:

  • Lyon - Dżudda
  • TO8078 Lyon 7:50 – 15:20 Dżudda (1---5--)
  • TO8079 Dżudda 16:30 – 20:40 Lyon (---4--7)

Do obsługi obu tras Transavia France wykorzysta samoloty typu Boeing 737-800.


Nie są to jedyne nowości w siatce połączeń francuskiej niskobudżetowej linii. W ubiegłym miesiącu pisaliśmy, że Transavia France uruchomi również nowe połączenia do Dakaru oraz na wyspę Sal.

Ostatnie komentarze

sauvi 2024-06-27 12:35   
sauvi - Profil sauvi
Redaktorzy nadal się upierają przy transkrypcjach nazw lotnisk z arabskiego alfabetu na język polski. Proszę spróbować na jakimkolwiek portalu znaleźć połączenia na lotnisko "Dżudda". Międzynarodowa, powszechnie uznana nazwa tego lotniska to Jeddah.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama