China Airlines poleci do Auckland

26 czerwca 2024 09:10
W sezonie zimowym tajwańskie linie China Airlines będą latały z Tajpej do Auckland w Nowej Zelandii z międzylądowaniem w Melbourne. Nowa trasa będzie przedłużeniem istniejącego połączenia do australijskiego miasta.
Reklama
Obecnie China Airlines obsługuje cztery loty tygodniowo z tajwańskiego lotniska Tajpej-Taoyuan do portu lotniczego w Melbourne. Od grudnia br. zostanie dodany dodatkowy odcinek tej trasy. Airbusy A350 przewoźnika po trzygodzinnym postoju w Melbourne będą kontynuować lot do Auckland. W drodze powrotnej zaplanowano jedynie dwugodzinny przystanek w drugim największym mieście Australii.

China Airlines zdecydował się wydłużyć istniejące połączenie, ponieważ w obecnym rozkładzie lotów odrzutowce przewoźnika oczekują na lotnisku w Melbourne ponad 10 godzin na powrotny rejs do stolicy Tajwanu, więc dodanie dodatkowego odcinka trasy nie będzie wymagało użycia większej liczby maszyn.


Nowe połączenie będzie atrakcyjne zarówno dla pasażerów podróżujących pomiędzy Nową Zelandią i Tajwanem, jak i dla osób chcących polecieć jedynie z Auckland do Melbourne, ponieważ istnieje możliwość zakupu biletów tylko na tą część trasy. Dzięki China Airlines oferowanie pomiędzy największym lotniskiem Nowej Zelandii i drugim największym miastem Australii powróci do poziomu sprzed pandemii covid-19.

China Airlines to narodowe linie lotnicze Tajwanu. Flota przewoźnika składa się obecnie z 12 airbusów A321 neo, 17 airbusów A330-300, 15 airbusów A350-900, a także 10 boeingów 737-800 i 10 boeingów 777-300ER.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy