easyJet uruchomi sześć nowych połączeń do Rovaniemi

26 czerwca 2024 09:05
easyJet ogłosił uruchomienie sześciu nowych połączeń do Rovaniemi. Brytyjski niskobudżetowy przewoźnik poleci do „miasta Świętego Mikołaja” z Birmingham, Berlina, Genewy, Bordeaux, Lyonu oraz Nicei.
Reklama

Jako pierwsze zainaugurowane zostanie połączenie z Birmingham. Pierwszy rejs z drugiego największego miasta w Wielkiej Brytanii zaplanowany jest na 24 listopada br. Tydzień później czyli 30 listopada rozpoczną się loty z trzech francuskich miast – Bordeaux, Lyonu oraz Nicei. Połączenia z Berlina i Genewy zostaną zainaugurowane kolejno 5 oraz 6 grudnia. Loty na wszystkich sześciu trasach będą się odbywały dwa razy w tygodniu według następującego rozkładu:


easyJet będzie jedyną linią lotniczą oferującą bezpośrednie loty do Rovaniemi z Genewy, Lyonu, Nicei oraz Bordeaux. Połączenia z Berlina oraz Birmingham są na tę chwilę obsługiwane kolejno przez Eurowings oraz TUI Airways.


Brytyjski niskobudżetowy przewoźnik obsługuje również sezonowe połączenia do Rovaniemi z Amsterdamu, Bristolu, Edynburga, Londynu-Gatwick, Londynu-Luton, Manchesteru, Mediolanu-Malpensa, Neapolu oraz Paryża-CDG.


Nie są to jedyne nowości w siatce połączeń easyJet. Dwa tygodnie temu pisaliśmy, że brytyjska linia uruchomi 60 nowych połączeń, w tym również z Polski.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy