Croatia Airlines świętuje 35-lecie. Prezentuje odświeżoną identyfikacją wizualną

23 czerwca 2024 18:10
Croatia Airlines, obchodząca swoje 35-lecie, zaprezentowała odświeżoną identyfikację wizualną. Redesign jest zsynchronizowany z wprowadzeniem do floty nowych samolotów A220.
Reklama
Nowa identyfikacja wizualna nie jest jedynie kosmetyczną zmianą, lecz dowodem na to, że Croatia Airlines skupia się na pasażerach i ewoluujących trendach podróżniczych. Opracowany przez projektanta Ivana Ivanković, nowy design upraszcza i modernizuje poprzedni wygląd, pozostając wiernym wartościom linii.


- Wprowadzenie nowej floty oznacza początek nowej ery w działalności firmy. Nowa identyfikacja wizualna została starannie opracowana i zoptymalizowana. Ta zmiana kładzie jeszcze większy nacisk na pasażerów i docelowe grupy odbiorców, jednocześnie jest zgodna z trendami i nawykami podróżnych. Linia pozostaje wierna swojej identyfikacji wizualnej, utrzymując kluczowe przesłania dotyczące jakości, bezpieczeństwa, niezawodności, precyzji, komfortu podróży i gościnności, jednocześnie wchodząc w przyszłość z odświeżonym logotypem, zmodernizowanym wyglądem kabin jak i malowaniem samolotów
- czytamy w oświadczeniu linii.


Pod koniec 2022 roku linia złożyła zamówienie na sześć samolotów A220-300. Dodatkowo Croatia poinformowała, że planuje wydzierżawić kolejnych dziewięć A220, aby mieć łącznie 15 maszyn tego typu.


Logotyp charakteryzuje się nieco pogrubionymi literami, zachowując przy tym swój pierwotny charakter, a kolor został dostosowany do ciemniejszego odcienia.


Nowa identyfikacja wizualna została również wkomponowana w nowe mundury załogi pokładowej, które wkrótce zostaną zaprezentowane publicznie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy