Kraków: Do Szardży również zimą

20 czerwca 2024 19:36
Wbrew pierwotnym założeniom, linia lotnicza Air Arabia na trasie z Krakowa do Szardży będzie operować również w sezonie zimowym. Ostatni lot na tej trasie został zaplanowany na 28 marca 2025 roku.
Reklama
W ubiegłą sobotę, 15 czerwca, emiracki przewoźnik zainaugurował połączenie ze stolicy Małopolski do Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Według pierwotnych planów loty miały odbywać się jedynie w okresie od 29 czerwca do 1 września br. Najpierw przyspieszono inaugurację, a dziś do systemu sprzedaży przewoźnika trafiły loty na końcówkę sezonu letniego i cały sezon zimowy.
Od 2 września do 28 marca loty będą wykonywane cztery razy w tygodniu, w każdy poniedziałek, środę, piątek oraz niedzielę.


- W sobotę powitaliśmy pierwszy rejs z Szardży Air Arabia, a dzisiaj możemy już potwierdzić, że nasi pasażerowie będą mogli korzystać z tej trasy także w sezonie zimowym. Rejsy będą realizowane cztery razy w tygodniu; dla polskich turystów będzie to doskonała odskocznia od śnieżnej aury. Jak zawsze zapraszam turystów z tamtej strony świata do odkrywania uroków Krakowa i Małopolski, również zimą
- powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

W obecnym rozkładzie letni Air Arabia wykonuje z Krakowa 12 lotów tygodniowo. Z wyjątkiem wtorków oraz czwartków samoloty arabskiego przewoźnika pojawiają się w Balicach dwukrotnie w ciągu dnia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy