BARK Air. Ruszyła linia lotnicza dla psów

19 czerwca 2024 10:49
Świat podróży lotniczych właśnie stał się bardziej przyjazny dla naszych czworonożnych przyjaciół dzięki nowej BARK Air. Pod koniec maja br. wystartowała linia lotnicza dla psów.
Reklama
BARK Air, stworzona we współpracy z prywatną firmą Talon Air, która dysponuje flotą samolotów Gulfstream G500, wprowadza przełom w podróżach lotniczych dla psów, które razem z właścicielami mogą podróżować razem w kabinie, a podróż staje się wyjątkowym doświadczeniem. Linia stawia na komfort i dobrostan psów i w swoim zamyśle chce oferować wyjątkowe doświadczenia, które mają zrewolucjonizować sposób podróżowania z naszymi pupilami, czytamy na stronie przewoźnika.


BARK Air to linia, która od podstaw zaprojektowała swoje usługi z myślą o psach. Po rezerwacji, pracownik przewoźnika kontaktuje się z pasażerem, by zebrać wszystkie niezbędne informacje o psie i planach podróży. Ma to zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie podróżnicze. Na dzień lotu, psy i ich właściciele przyjeżdżają na lotnisko godzinę przed lotem na szybki i bezstresowy proces odprawy i kontroli bezpieczeństwa.

Na pokładzie, psy podróżują w luksusowych warunkach, przekonują przedstawiciele linii. Kabiny samolotów są wyposażone w uspokajające środki, takie jak psie feromony, relaksacyjna muzyka i ręczniki nasączone lawendą, aby zapewnić zwierzakom maksymalny komfort. Podczas startu i lądowania, psom serwowane są napoje, które pomagają zredukować dyskomfort związany z ciśnieniem kabinowym. W trakcie lotu, psy mogą otrzymują przekąski i smakołyki marki BARK, a także mają dostęp do torebki z niezbędnymi akcesoriami, takimi jak smycze czy worki.

Obecnie BARK obsługuje trasy między takimi miastami jak Nowy Jork, Los Angeles, Londyn, Paryż, Chicago, San Francisco, Phoenix i Miami/Fort Lauderdale. Planowane jest dalsze rozszerzanie siatki połączeń w miarę rosnącego zapotrzebowania na loty dla psów​. Za lot pasażera z psem na trasie z Nowego Jorku do Los Angeles trzeba zapłacić 6000 dolarów, a z Nowego Jork do Londynu nawet 8000 dolarów.


Jak wygląda przewóz czworonogów w innych liniach? Linie lotnicze, takie jak Delta, American, United, a także europejskie, takie jak Lufthansa, oferują różne opcje przewozu zwierząt domowych. Większość z nich pozwala na przewóz małych psów w kabinie, pod warunkiem, że mieszczą się w specjalnych transporterach pod siedzeniem. Niektóre oferują również usługi przewozu zwierząt w luku bagażowym, zapewniając odpowiednie warunki transportu i bezpieczeństwo.

Jednak BARK Air podróżowanie z psami staje się bardziej dostępne i komfortowe, co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników psów. To pierwszy krok w stronę bardziej zrównoważonej i przyjaznej dla zwierząt przyszłości podróży lotniczych.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy