Wizz Air: MultiPass na Węgrzech i w Rumunii

14 czerwca 2024 09:00
Węgierski niskobudżetowy przewoźnik rozszerzył swoją ofertę programu MultiPass o kolejne dwa kraje - Węgry oraz Rumunię.
Reklama
Program WIZZ MultiPass został wprowadzony na początku czerwca 2023 roku i początkowo był testowany w Polsce oraz we Włoszech na trasach krajowych. Po udanym okresie próbnym Wizz Air postanowił włączyć program do stałej oferty. Ponadto węgierski niskobudżetowy przewoźnik w kwietniu zadecydował o rozszerzeniu MultiPassa o międzynarodowe trasy z Włoch, a także o Albanię. W maju do programu włączone zostały Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Teraz MultiPass został rozszerzony o kolejne dwa państwa - Rumunię i Węgry, które są macierzystym krajem Wizz Aira.


Program MultiPass pozwala abonentom podróżować co miesiąc na wyznaczonych lotach Wizz Air, po uiszczeniu stałej opłaty miesięcznej obejmującej wszystkie podatki i opłaty. Daje on możliwość zablokowania ceny biletu i bagażu na cały okres sześciu miesięcy, niezależnie od sezonu i/lub okresu rezerwacji last minute. Raz w miesiącu można wybrać jeden z wielu lotów na wszystkich trasach z Polski, Włoch, Węgier, Rumunii, Albanii, Wielkiej Brytanii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Przewoźnik posiada również bazy w Austrii, Bułgarii, Cyprze, Gruzji, Litwie, Macedonii Północnej oraz Serbii. Niewykluczone, że program MultiPass zostanie rozszerzony w najbliższym czasie o te właśnie kraje.


Więcej na temat zasad działania programu można przeczytać w naszym artykule "MultiPass u Wizz Aira czyli loty w abonamencie", a także na stronie internetowej przewoźnika.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy