LOT partnerem tytularnym największego kina letniego w Polsce

29 maja 2024 12:46
Polskie Linie Lotnicze LOT zostały partnerem tytularnym organizowanego przez warszawską Kinotekę największego w Polsce kina letniego.
Reklama
Repertuar składa się zarówno zarówno z klasyków światowego i polskiego kina, jak i z filmów, które niedawno zeszły z ekranów kin. Niestety mimo partnerstwa z LOT-em próżno wśród nich szukać filmów o tematyce lotniczej. Łącznie w okresie od 1 czerwca br., kiedy kino wystartuje, do 7 września zaplanowano 43 pokazy. Pełny repertuar można sprawdzić na stronie narodowego przewoźnika.

Pokazy zaplanowano na każdy wtorek, czwartek oraz soboty. W czerwcu i lipcu seanse rozpoczynają się o 21.30, natomiast w sierpniu i wrześniu o 20.30, czyli zaraz po zachodzie słońca. Wszystkie filmy wyświetlamy w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami, a będzie je można obejrzeć za darmo na największym w Polsce ekranie ustawionym w Warszawie przed pałacem kultury od strony alei Jerozolimskich.


– Polskie Linie Lotnicze LOT w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu współpracują z wieloma instytucjami kultury oraz wspierają wiele wydarzeń kulturalnych. Jest to wynik konsekwentnej, długofalowej strategii zaangażowania społecznego PLL LOT, ponieważ jako marka polska, ale o zasięgu globalnym, jest naturalnym promotorem Polski, kultury i dziedzictwa narodowego. Tegoroczne partnerstwo z Kinoteką przy organizacji Kina Letniego to nie tylko promocja klasyków filmowych, ale także inspiracja do odkrywania kolejnych punktów na mapie świata. Cieszymy się, że możemy być częścią tej inicjatywy i wzbogacić doświadczenia wszystkich uczestników. Serdecznie zapraszamy na letnie, wieczorne pokazy w ramach LOT Kino Letnie, a także na pokłady PLL LOT
– powiedziała Ewa Lampart, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT.

PLL LOT przygotował dla widzów sobotnich pokazów liczne atrakcje i niespodzianki, m.in będzie można zrobić zakupy w sklepie SHOP&MORE, czy wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy