Lotnisko Chopina: Salon Executive po remoncie znów dostępny dla pasażerów

17 listopada 2023 10:43
Salon Executive Etiuda został oddany po modernizacji do dyspozycji pasażerów podróżujących z Lotniska Chopina do państw spoza strefy Schengen. Nowoczesne wnętrze i wyposażenie zapewnią podróżnym komfortowe warunki do pracy, wypoczynku i relaksu przed rejsem.
Reklama
Salon zlokalizowany w strefie non-Schengen Lotniska Chopina wcześniej nosił nazwę Bolero. Jednak, aby mocniej podkreślić związek z patronem portu, Fryderykiem Chopinem, zdecydowano się na zmianę nazwy na Etiuda, ponieważ w dorobku kompozytora znajduje się wiele utworów z tego gatunku.


Od piątku (17.11) salon w nowej odsłonie dostępny jest dla podróżnych. Jego remont to nie tylko przemiana wizualna, ale również zwiększony komfort użytkowników. Odświeżone wnętrze i wygodne wyposażenie na pewno sprosta oczekiwaniom pasażerów i przyczyni się do satysfakcjonującego wypoczynku przed lotem.


- Etiuda, z racji na swoją lokalizację, ma wyjątkowy widok na płytę lotniska, który z pewnością zainteresuje miłośników lotnictwa. Serdecznie zapraszamy pasażerów, aby zrelaksowali się przed podróżą w nowych, wygodniejszych wnętrzach salonu – mówi Monika Jaszczura, kierownik działu obsługi pasażerów Lotniska Chopina.

Z usług Salonów Executive korzystają głównie pasażerowie wybranych linii lotniczych lecący klasą biznes, uczestnicy programów lojalnościowych oraz posiadacze kart członkowskich. Istnieje także możliwość wykupienia jednorazowego wstępu do salonu w cenie 190 zł. Oprócz barów samoobsługowych czy aktualnej prasy, do dyspozycji podróżnych dostępne są również wygodne miejsca siedzące, tablice z rozkładem lotów i ładowarki do urządzeń mobilnych. Przed modernizacją salon przyjmował dziennie średnio 300 osób, w ciągu roku korzystało z niego około 110 tys. pasażerów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy