Wizz Air poleci z Gdańska do Sztokholmu Arlanda zamiast Skavsty

26 września 2023 13:07
Wizz Air ogłosił dziś (26.09) dodanie nowego portu lotniczego Sztokholm Arlanda do swojej siatki połączeń. Od 31 października br. pasażerowie podróżujący z Gdańska do Sztokholmu będą przylatywać na główne międzynarodowe lotnisko Arlanda w Sztokholmie.
Reklama
Dzisiejszy komuniakt będzie miał wpływ na funkcjonowanie trasy z Gdańska do Sztokholmu. Obecnie przewoźnik operuje na lotnisko Skavsta.

Międzynarodowy Port Lotniczy Arlanda jest największym w Szwecji i trzecim co do wielkości lotniskiem w krajach nordyckich. Znajduje się 40 km na północ od Sztokholmu. Dzięki przeprowadzce do Arlandy, pasażerowie będą mogli cieszyć się komfortem nowoczesnych, mniej zatłoczonych budynków terminali, co poprawi ich jakość podróży, a jednocześnie będą mogli szybciej i taniej dostać się z lotniska do centrum miasta Loty na nowej trasie WIZZ z Gdańska do Sztokholmu Arlanda będą odbywać się dwa razy dziennie.

- Cieszymy się z możliwości dodania do naszej działalności operacyjnej najnowszego lotniska Sztokholm Arlanda. Jesteśmy pewni, że pasażerowie WIZZ skorzystają na tej zmianie i docenią bliższą odległość od miasta, co przełoży się na oszczędność czasu i pieniędzy dzięki krótszej podróży - powiedziała Zsuzsa Trubek, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy