Emirates: Więcej lotów do Hongkongu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
11 września 2023 15:04
Emirates poinformowały o planowanym wprowadzeniu trzeciego codziennego lotu do Hongkongu, od 1 listopada br.
Reklama
Dodatkowy rejs, będzie obsługiwany przez Boeinga 777-300ER, co zapewni bezpośrednie połączenie między Dubajem a Hongkongiem i pozwoli zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na podróże na tej trasie.

Emirates zwiększają liczbę lotów do 21 rejsów tygodniowo, aby sprostać popytowi rynkowemu i zapewnić klientom większą elastyczność, wybór i dostępność połączeń. Dzięki trzeciemu, regularnemu połączeniu, przewoźnik będzie teraz obsługiwać dwa codzienne loty bezpośrednie do miasta, a także trzeci codzienny lot przez Bangkok, co pozwoli klientom wybierać spośród większej liczby terminów dostosowanych do ich planów podróży.

Lot EK382/383 będzie realizowany w następujących godzinach (wszystkie czasy są lokalne):

Dodatkowe loty, które zostaną uruchomione w listopadzie, uzupełnią bezpośrednie połączenia Emirates EK380/381 oraz EK384/385 z krótkim międzylądowaniem w Bangkoku. Oba połączenia obsługiwane są przez flagowy samolot Emirates A380, który cieszy się dużą popularnością wśród podróżnych ze względu na swoje przestronne i komfortowe fotele.

Zwiększenie liczby połączeń do Hongkongu ma ułatwić pasażerom podróżowanie między Hongkongiem a innymi popularnymi kierunkami w siatce połączeń Emirates, w tym Wielką Brytanią, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Turcją i wieloma europejskimi miastami. Ponadto kluczowe rynki docelowe dla Hongkongu obejmują Wielką Brytanię; Zjednoczone Emiraty Arabskie; Brazylię; Republikę Południowej Afryki; oraz europejskie kierunki, w tym Niemcy; Włochy; Portugalię i inne.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy