Radom: Latem 2024 loty do dwóch bułgarskich kurortów

7 września 2023 15:22
1 komentarz
Biuro podróży Nekera rozpoczęło sprzedaż wycieczek na lato 2024 z Lotniska Warszawa-Radom do Bułgarii, a od początku funkcjonowania z usług radomskiego portu skorzystało ponad 70 tys. pasażerów.
Reklama
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, jakie osiąga nasze lotnisko. Tylko w lipcu i sierpniu odprawiliśmy łącznie ponad 43 tys. pasażerów. Zainteresowanie podróżami na wakacje z Lotniska Warszawa-Radom dostrzegają touroperatorzy. Dlatego już dziś biuro podróży Nekera rozpoczęło sprzedaż wycieczek na lato 2024 do Bułgarii – mówi Stanisław Wojtera, prezes Polskich Portów Lotniczych S.A.

W sierpniu z usług radomskiego portu skorzystało prawie 20.956 osób. Sezon urlopowy nadal trwa i wielu pasażerów decyduje się wylecieć z radomskiego portu na wrześniową wycieczkę. Obecnie port obsługuje loty w 6 kierunkach do: Rzymu, Paryża, Prewezy, Antalyi, Warny i Tirany.


Biuro podróży Nekera uruchomiło na swojej stronie internetowej możliwość zakupu wakacyjnej wycieczki na sezon lato 2024 w dwóch bułgarskich kurortach: Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu. Tym samym loty do Warny i Burgas to dwa pierwsze kierunki, które znalazły się w przyszłorocznej, letniej siatce połączeń z Lotniska Warszawa-Radom. Znane są też już pierwsze połączenia z radomskiego portu w nadchodzącym sezonie zimowym. W ofercie rejsów regularnych znajdą się loty do Paryża i Rzymu wykonywane przez PLL LOT. Turyści będą mogli polecieć też na wycieczki do Sharm el-Sheikh organizowane przez biuro podróży Anex Tour i linię Skyline Express. Zimowa siatka połączeń nadal się kształtuje, a szczegóły dotyczące przyszłych kierunków lotów zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Nowe udogodnienie dla pasażerów korzystających z parkingów Lotnisko Warszawa-Radom wprowadziło właśnie udogodnienie dla pasażerów korzystających z lotniskowego parkingu. Jest nim nowa i wygodna opcja płacenia za parking przy użyciu aplikacji Apcoa Flow. Usługa pozwala też na automatyczne otwieranie szlabanów, pobieranie opłaty zgodnie z cennikiem parkingowym oraz przedłużenie czasu parkowania bez konieczności powrotu do samochodu. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz korzystania z aplikacji są dostępne na stronie internetowej lotniska.

Fot.: Materiały prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

rar123 2023-09-07 22:46   
rar123 - Profil rar123
Sukces! No ale co z lotami do kurortów narciarskich. Podobno Sky Alps miał latać z Bolzano do Radomia, a tu nic. Brakuje też Ethiopian Airlines i Jazeera Airways. Miejmy nadzieję, że rozmowy z liniami lotniczymi się nie skończyły i Ryanair jeszcze przeniesie wszystkie loty z Modlina do mini-CPK, a Vueling i Norwegian uruchomią tam bazę.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy