Wizz Air: Do końca lata z Rzeszowa do Rzymu trzy razy w tygodniu

Tomasz Kasprzyk - Profil Tomasz Kasprzyk
7 września 2023 08:30
1 komentarz
Linia Wizz Air będzie latała do końca sezonu letniego trzy razy w tygodniu pomiędzy Rzeszowem a Rzymem.
Reklama
Niskobudżetowa węgierska linia ogłosiła, że począwszy od tego tygodnia do końca sezonu letniego będzie realizowała nie dwa jak do tej pory, a trzy rejsy tygodniowo pomiędzy stolicami województwa podkarpackiego i Włoch. We wrześniu i październiku br. rejsy z Rzeszowa do Rzymu - Fiumicino będą wykonywane w każdą środę, czwartek i sobotę. Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego, będą to dwa loty tygodniowo, które będą się odbywały w każdy wtorek i sobotę.

- Jest to destynacja niezwykle atrakcyjna. Rzym nasycony jest wspaniałą architekturą, kulturą, zabytkami, kuchnią, krajobrazami. Jestem przekonany, że to połączenie będzie cieszyć się bardzo dużą popularnością - powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Do końca sezonu letniego 2023, rozkład lotów pomiędzy Rzeszowem a Rzymem będzie wyglądał następująco:
W sezonie zimowym z kolei, rejsy będą realizowane według następującego rozkładu:

Trasa z Rzeszowa do włoskiej stolicy została zainaugurowana przez węgierskiego niskobudżetowego przewoźnika na początku czerwca br., o czym pisaliśmy w artykule "Wizz Air: Wystartowała trasa Rzeszów - Rzym". Na tę chwilę jest to jedyna trasa linii Wizz Air z Rzeszowa. Wcześniej węgierska linia obsługiwała również połączenia do Oslo - Torp, Londynu - Luton, Eindhoven i Burgas, o czym mówiliśmy przy okazji artykułu "Wizz Air potwierdza koniec lotów z Rzeszowa".

Ostatnie komentarze

kinder 2023-09-07 16:07   
kinder - Profil kinder
Szkoda, że wizz postanowił zabić to połączenie. W sezonie zimowym lot są o innych godzinach niż wspomniane powyżej. Wylot z Rzymu o 5:35 kiedy nie ma czym dojechać na lotnisko.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy