Emirates zabierze kibiców na US Open

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
30 sierpnia 2023 09:30
Emirates został oficjalnym przewoźnikiem tenisowego turnieju wielkoszlemowego US Open, zapowiadając dużą aktywność na rzecz fanów tego sportu w najbliższych tygodniach. Zmagania w Nowym Jorku rozpoczęto 28 sierpnia 2023 roku.
Reklama
Finał US Open zaplanowano z kolei na 10 września 2023 roku. Emirates zapowiedział, że w czasie trwania rozgrywek podróżni oraz kibice sportu będą mogli liczyć na szereg wydarzeń towarzyszących, również w powietrzu. Jednym z ciekawszych udogodnień będzie możliwość transmisji wybranych spotkań na pokładzie w czasie rzeczywistym. Wybrani podróżni będą mogli nawet podziwiać zmagania na 55-calowym ekranie umieszczonym w przestrzeniach premium samolotów Airbus A380. Dodatkowo, emiracki przewoźnik przygotował szereg programów telewizyjnych, wywiadów oraz konkursów z możliwością wygrania biletów.


Współpraca Emirates i Amerykańskiej Organizacji Tenisa Ziemnego (USTA) trwa nieprzerwanie od 2012 roku. Emirates wspiera również m.in. amerykańskie rozgrywki Western & Southern Open w Cincinnati, Miami Open oraz BNP Paribas Open w Indian Wells. Na czas zawodów emiracki przewoźnik nie przewidział dodatkowych rejsów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Stanów Zjednoczonych. Oznacza to, że jego oferta wciąż będzie składała się z dwunastu połączeń amerykańskich z Dubaju do Bostonu, Nowego Jorku, Los Angeles, Houston, Chicago, Waszyngtonu, Seattle, Newark, Dallas, San Francisco, Miami oraz Orlando.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy