Japan Airlines zwiększą obecność poza Japonią

25 sierpnia 2023 09:03
W związku z rosnącym popytem Japan Airlines przygotowują się do pracowitego sezonu zimowego. Przewoźnik zaplanował m.in. rozwój swojego oferowania na trasach do Stanów Zjednoczonych. Airbus A350-1000 poleci na prestiżowej trasie do Nowego Jorku.
Reklama
W ramach swojej azjatyckiej i międzykontynentalnej ekspansji Japan Airlines zwiększą częstotliwość rejsów z Tokio (NRT) do Hong Kongu z trzech do pięciu rejsów tygodniowo oraz z Kansai do Los Angeles z czterech do pięciu rejsów tygodniowo. Dodatkowo, przybędzie lotów z Kansai do Honolulu z czterech do pięciu rejsów tygodniowo oraz z Nagoi do Honolulu z trzech do czterech rejsów tygodniowo.

Ważną zmianą będzie również wykorzystanie w nadchodzącym sezonie zimowym flagowego samolotu Airbus A350-1000 na prestiżowej trasie z Tokio (HND) do Nowego Jorku (JFK) z odświeżonym produktem biznesowym na pokładzie. Choć Japan Airlines wciąż czekają na dostawę pierwszego samolotu Airbus A350-1000, pierwsza z maszyn ma trafić do Japonii w najbliższych tygodniach. W sumie, japoński przewoźnik zamówił trzynaście takich samolotów.

Podróżni Japan Airlines będą mogli również liczyć na więcej połączeń krajowych. W najbliższym okresie zimowym przybędzie lotów z Osaki do Izumo i Kagoshima. Przewoźnik uruchomi też trasę z Sapporo do Nakashibetsu. Rozwój zimowego oferowania umożliwiło odnotowanie przez JAL Group w ostatnich dniach korzystnych wyników finansowych na poziomie zysku operacyjnego 31,3 mld jenów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy