Emirates: Rozszerzenie umowy code-share z Air Canada

22 sierpnia 2023 13:46
Linie Emirates poinformowały o rozszerzeniu umowy code-share z Air Canada o loty do i z Montrealu, po uruchomieniu w lipcu połączeń do największego miasta Quebecu.
Reklama

Dzięki temu pasażerowie Emirates mogą planować podróż między 11 popularnymi punktami krajowymi poza Montrealem a miejscami docelowymi w rozległej siatce połączeń Emirates, korzystając z usług obu linii lotniczych na jednym bilecie.

Rozszerzona sieć kanadyjskich punktów w ramach partnerstwa code-share między Emirates i Air Canada obejmuje teraz 11 miejsc docelowych przez Montreal, z dodatkowymi 69 punktami dostępnymi z tego portu w ramach lotów interline.

Partnerstwo code-share między Emirates i Air Canada pozwala klientom cieszyć się większym wyborem kierunków dzięki płynnym połączeniom przez dwa największe kanadyjskie miasta do takich punktów jak Halifax, Edmonton, Ottawa i Calgary – to idealna opcja dla osób podróżujących w celach wypoczynkowych i biznesowych lub odwiedzających rodzinę bądź przyjaciół. Pasażerowie Emirates mogą podróżować z Toronto do 19 punktów, korzystając z udogodnień code-share, i dodatkowych 100, co jest możliwe dzięki umowie interline.

Klienci podróżujący z kanadyjskich miast mogą z kolei skorzystać z usług Emirates w Montrealu lub Toronto, aby podróżować do Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu przez port przesiadkowy przewoźnika w Dubaju.

W ramach lotów do i z Toronto linie Emirates oferują codzienne połączenia do Dubaju na pokładzie popularnego flagowca A380. Największa międzynarodowa linia lotnicza na świecie obsługuje również siedem lotów tygodniowo między Montrealem a Dubajem, wykorzystując do tego celu Boeinga 777, umożliwiając tym samym pasażerom planowanie podróży do miejsc docelowych na całym świecie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy