Dwa nowe kierunki czarterowe z Szyman

22 sierpnia 2023 13:44
W sprzedaży pojawiły się oferty wczasów i wycieczek na lato 2024 z wylotem bezpośrednio z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Dokąd polecimy?
Reklama
W przyszłorocznej siatce połączeń czarterowych znajdują się dwa kierunki – Turcja i Tunezja. Pobyt w Turcji oferuje touroperator Itaka, który w czerwcu tego roku po raz pierwszy uruchomił wakacyjne loty z warmińsko-mazurskiego lotniska do Antalyi. Zainteresowanie okazało się na tyle duże,że Itaka jużrozpoczęła sprzedaż na kolejny sezon letni – loty z Szyman do Turcji planowane są w każdą środę od 19 czerwca do 25 września 2024 roku.

Nowym partnerem Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury jest biuro podróży Rainbow, które przygotowało ofertę wczasów w Tunezji w sezonie lato 2024. Polecimy tam bezpośrednio z Mazur w każdy czwartek w okresie 29 sierpnia – 26 września 2024 r.

- Powoli zbliżamy się do końca sezonu letniego, w którym ogromną popularnością cieszyły się wczasy w Turcji z wylotem bezpośrednio z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Dlatego też Itaka zdecydowała się na kontynuację tego kierunku w 2024 roku i nowe oferty są już w sprzedaży. Sukces tego połączenia pokazał potencjał naszego regionu i lotniska – mieszkańcy Warmii i Mazur lubią wypoczywać za granicą, szukają ciekawych ofert, ale przede wszystkim chcą podróżować wygodnie i komfortowo z lotniska, które jest blisko nich. Cieszę się, że kolejne renomowane biuro podróży – Rainbow, zdecydowało się na uruchomienie sprzedaży wycieczek do Tunezji z wylotem z warmińsko- mazurskiego portu i wierzę, że to dopiero początek udanej współpracy. Prowadzone są również rozmowy dotyczące uruchomienia innych kierunków wakacyjnych w 2024 roku – powiedział Wiktor Wójcik, prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatora Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy