Itaka rozważa trasę z Radomia na Costa Brava

11 sierpnia 2023 09:32
Lotnisko w Radomiu już wkrótce może zyskać nową trasę do słonecznej Hiszpanii. Itaka rozpoczęła sprzedaż wycieczek zorganizowanych z Radomia na Costa Brava w ramach przyszłorocznego sezonu letniego.
Reklama
Turyści mogą już wybierać spośród propozycji Itaki na przyszłoroczne wycieczki objazdowe m.in. po Barcelonie, Katalonii lub całej Hiszpanii z jej największymi atrakcjami w programie, podał Fly4Free. Oczywiście, od udostępnienia ofert w systemie rezerwacyjnym do faktycznej inauguracji połączenia droga jest bardzo daleka i nierzadko wyboista, o czym Itaka przekonała się na własnej skórze, nie szukając daleko, przed trwającym sezonem letnim i to w kontekście Radomia. Do doniesień nie ustosunkowała się wciąż ani Itaka, ani sam radomski port.


Póki co, w Porcie Lotniczym Radom trwają przygotowania do nadchodzącego sezonu zimowego, gdyż na ten moment potwierdzono realizację tylko trzech zimowych połączeń. Mowa o dwóch trasach LOT-u do Francji i Włoch oraz jednym czarterze Anex Tour do Egiptu. Itaka w najbliższą zimę latać z Sadkowa nie zamierza, wciąż badając potencjał tamtejszego rynku. W pierwszych czterech (niepełnych) miesiącach swojej działalności radomski port obsłużył przeszło 50 tys. pasażerów, z czego aż 23 tys. skorzystało z jego wakacyjnych propozycji w ub. miesiącu.
Tagi
radom itaka

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy