Remont w Modlinie. Ryanair odwoła część lotów

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
9 sierpnia 2023 09:30
W okresie od 11 do 21 września 2023 roku w Porcie Lotniczym Modlin prowadzona będzie wymiana oświetlenia na pasie startowym, co doprowadzi do szeregu utrudnień w działalności podwarszawskiego portu. Ryanair poinformował już o anulowaniu szeregu rejsów wieczornych i nocnych.
Reklama
Już teraz wiadomo, że irlandzki przewoźnik nie będzie mógł zrealizować wybranych rotacji z Modlina m.in. do Budapesztu, Katanii, Sztokholmu, Helsinek, Dublina, Zadaru, Madrytu, Manchesteru i Eindhoven, poinformował serwis "Fly4Free". Prace w Porcie Lotniczym Modlin będą prowadzone w godzinach od 20:00 do 5:30.


- Anulacje dotyczą ostatniej fali wylotowej, czyli samolotów, które wczesnym wieczorem wylatują z Modlina i wracają tu z powrotem w późnych godzinach wieczornych i nocnych. Podjęto więc decyzję o niewykonywaniu przez flotę zbazowanych w Modlinie samolotów ostatniej rotacji - powiedział Michał Kaczmarzyk, dyrektor linii Buzz w rozmowie z "Fly4Free".

Lotnisko w Modlinie jest na fali rekordowego ruchu pasażerskiego. Od początku trwającego roku z usług podwarszawskiego portu skorzystało już przeszło 1,6 mln pasażerów, natomiast od rozpoczęcia działalności w 2012 roku - 24,7 mln osób. W trwającym sezonie letnim podróżni mają do dyspozycji blisko sześćdziesiąt bezpośrednich kierunków.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy