Wizz Air przewiózł 6 milionów pasażerów z Wrocławia

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
3 sierpnia 2023 14:28
Wizz Air przewiózł 6 milionów pasażerów z Wrocławia od rozpoczęcia działalności w 2006 roku.
Reklama
To niezwykłe osiągnięcie nie tylko podkreśla zaangażowanie Wizz Air w zapewnianie niskokosztowych i możliwości podróżowania, ale także zaznacza wyjątkowy rozwój i popularność Portu Lotniczego Wrocław jako kluczowego regionalnego węzła komunikacyjnego na Dolnym Śląsku.

Świętowanie osiągnięcia 6 milionów pasażerów we wrocławskim Porcie Lotniczym jest świadectwem niesłabnącego wsparcia i zaufania klientów. Od momentu pojawienia się obecności WIZZ na wrocławskim lotnisku, Wizz Air nieustannie stara się przekraczać oczekiwania pasażerów, oferując szeroką gamę miejsc docelowych, niezrównaną obsługę i przystępne ceny, czyniąc podróże dostępnymi dla wszystkich.

W odpowiedzi na rosnący popyt, Wizz Air stale poszerza portfolio tras z Portu Lotniczego Wrocław wprowadzając nowe połączenia do atrakcyjnych miejsc w Europie i poza nią. Ta ekspansja umacnia status Wrocławskiego Portu Lotniczego jako kluczowej bramy dla podróżnych w regionie. Obecnie Wizz Air posiada 2 samoloty A321 w bazie we Wrocławiu, oferując 17 tras do 12 krajów. W ofercie Wizz Air ze stolicy Dolnego Śląska znajdują się takie miejsca docelowe jak: Tirana, Malaga, Kutaisi, Larnaka, Walencja, Bari i wiele innych.

Wizz Air stale inwestuje również w poprawę komfortu pasażerów i udogodnień na pokładzie. Podróżujący mogą spodziewać się doskonałych wrażeń z lotu dzięki nowoczesnym samolotom i oddanej załodze, które zapewnią bezpieczną i przyjemną podróż do wybranych miejsc. Linia jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i odpowiedzialne podróżowanie. Świętując osiągnięcie we Wrocławiu, WIZZ potwierdza zaangażowanie w minimalizowanie wpływu na środowisko poprzez różne inicjatywy i stosowanie bardziej ekologicznych praktyk.

- Jesteśmy dumni z osiągnięcia tak ważnego kamienia milowego, jakim jest obsłużenie 6 milionów pasażerów na lotnisku Wroclaw Airport. Wydarzenie jest odzwierciedleniem zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich lojalność. Dzięki stałej rozbudowie naszej siatki połączeń, naszym celem jest połączenie Wrocławia z jeszcze szerszą gamą fantastycznych miejsc, zapewniając więcej możliwości podróżowania - mówi Zsuzsa Trubek, Corporate Communications Manager w Wizz Air.

- Bardzo cieszymy się, że możemy wraz z linią lotniczą Wizz Air świętować kolejny sukces. Rosnąca liczba pasażerów na rejsach przewoźnika to wyraźny sygnał, że ruch lotniczy po pandemii odbudował się. Widzimy to też na naszym lotnisku, gdzie z miesiąca na miesiąc odnotowujemy rekordy w liczbie obsłużonych pasażerów. Serdecznie gratulujemy przewoźnikowi szybkich wzrostów a jubileuszowej pasażerce/pasażerowi wygranej – mówi Cezary Pacamaj, prezes Wrocław Airport

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy