Lufthansa poleci z Friedrichshafen do Londynu

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
24 lipca 2023 10:43
Lufthansa zapowiedziała inaugurację sezonowego połączenia z Friedrichshafen na Heathrow. Trasa jest skierowana do brytyjskich turystów i miłośników sportów zimowych, przygotowujących się do wypoczynku nad Jeziorem Bodeńskim.
Reklama
Lufthansa uruchomi trasę z Friedrichshafen do Londynu już 16 grudnia 2023 roku i będzie operowała na tym kierunku samolotem Airbus A320neo z częstotliwością jednego rejsu w tygodniu (sobota) na przestrzeni najbliższego sezonu zimowego. Wylot z Wielkiej Brytanii zaplanowano na godzinę 13:50, natomiast wylot z Niemiec przewidziano na godzinę 18:40. Połączenie będzie uzupełnieniem całorocznych lotów niemieckiego przewoźnika z Friedrichshafen do Frankfurtu.

- Niezmiernie cieszę się ze wzmocnionej obecności linii Lufthansa w Friedrichshafen. Nie mam wątpliwości, że trasa będzie cieszyła się dużą popularnością, szczególnie wśród brytyjskich wczasowiczów, dla których Friedrichshafen nad Jeziorem Bodeńskim jest bramą do austriackiego Vorarlbergu i pobliskich Alp Szwajcarskich - powiedział Bernd Behrend z Flughafen Friedrichshafen.

Friedrichshafen jest niewielkim miasteczkiem położonym po niemieckiej stronie Jeziora Bodeńskiego, które swoim urokiem i świetną lokalizacją przyciąga wielu miłośników sportów zimowych. W bliskim sąsiedztwie Friedrichshafen jest Austria, Szwajcaria i Lichtenstein, co czyni kurort prawdziwą mekką turystów szukających wrażeń w chłodniejszych miesiącach.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy