airBaltic z nagrodą Skytrax Best Airline in Eastern Europe 2023

4 lipca 2023 11:35
airBaltic wyróżniono podczas gali Skytrax World Airline Awards 2023, którą zorganizowano podczas minionych targów Paris Air Show. airBaltic otrzymał nagrodę Skytrax Best Airline in Eastern Europe 2023, czyli najlepszego przewoźnika w Europie Wschodniej.
Reklama
W globalnym zestawieniu równych nie miał sobie Singapore Airlines. Na podium znalazł się również Qatar Airways oraz All Nippon Airways. Wśród przewoźnik europejskich zwyciężył Turkish Airlines. Skytrax ocenił Polskie Linie Lotnicze LOT najniżej w ostatnich latach, plasując warszawskiego przewoźnika na odległym 86. miejscu. Dużo lepiej wypadło łotewskie airBaltic, które zgarnęło nagrodę Skytrax Best Airline in Eastern Europe 2023 po raz drugi z rzędu.

- airBaltic nieprzerwanie pracuje nad swoim produktem, dokonując licznych udoskonaleń każdego roku. Nasz zespół wyróżnia się wyjątkową motywacją, zaangażowaniem i pasją. Dziękuję pasażerom i Skytrax za zaufanie i uznanie nas na arenie międzynarodowej. To duże wyróżnienie - powiedział Martin Gauss, szef airBaltic.


- Gratuluję airBaltic powtórzenia sukcesu z zeszłego roku. Nie mam wątpliwości, że łotewski przewoźnik zasłużył na miano Skytrax Best Airline in Eastern Europe 2023. airBaltic powinien czuć się wyjątkowo, ponieważ nieczęsto wyróżnia się tego samego przewoźnika dwukrotnie z rzędu - dodał Edward Plaisted, szef Skytrax.

Gala Skytrax World Airline Awards odbywa się każdego roku od 1999 roku. W zestawieniu uwzględnia się doświadczenia pasażerów z całego świata. Przykładowo, w minionej edycji pod uwagę wzięto przeszło 20 mln opinii podróżnych. airBaltic rozpoczął swoją działalność operacyjną w 1995 roku, a jego większościowym udziałowcem jest łotewski rząd.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy