KLM: Dwa razy dziennie z Wrocławia do Amsterdamu

26 czerwca 2023 15:45
KLM uruchamia drugie połączenie dziennie na trasie Wrocław-Amsterdam. Samolot przewoźnika będzie nocował we Wrocławiu, co oznacza, że podróżni polecą do Holandii już z samego rana.
Reklama
Drugie dzienne połączenie z Wrocławia do Amsterdamu znajdzie się w zimowym rozkładzie lotów i ruszy 29 października. Dzięki tej decyzji przewoźnika, linii KLM, pasażerowie z Wrocławia będą mogli podróżować do jednego z największych europejskich hubów rano (samolotem nocującym we Wrocławiu) i wczesnym popołudniem.
– Wrocław jest ważnym lotniskiem regionalnym i dostrzegają to przewoźnicy sieciowi, którzy decydują się na rozwój połączeń właśnie ze stolicy Dolnego Śląska. Dodatkowe rejsy to jeszcze więcej możliwości dla naszych pasażerów, w tym podróżowania na trasach międzykontynentalnych – podkreśla Cezary Pacamaj, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Samoloty będą startować z Wrocławia o godz. 6.20 i lądować w Amsterdamie o godz. 8.05. Popołudniowe rejsy zaplanowano z wrocławskiego lotniska na godz. 14.10, a przylot do Holandii o godz. 16.00. Poranny rejs z wrocławskiego lotniska odbędzie się samolotem, który nocuje we Wrocławiu, co oznacza, że rano maszyna już będzie czekała na pasażerów.

- Dwa połączenie dziennie oznaczają lepszą obsługę ruchu tranzytowego przez Amsterdam – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży Portu Lotniczego Wrocław. Jak podkreśla, dzięki lądowaniu o godz. 8.05 na lotnisku Schiphol pasażerowie będą mogli przesiadać się na poranne loty po Europie oraz na inne kontynenty. Popołudniowy rejs umożliwi zaś powrót do Wrocławia tym pasażerom, którzy wylądowali w Amsterdamie porannymi samolotami.

W obecnym letnim rozkładzie lotów, KLM należący do aliansu SkyTeam, zapewnia pasażerom jedno popołudniowe połączenie na trasie Wrocław-Amsterdam, które jest realizowane codziennie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy