Bydgoszcz: W czerwcu ruszają kolejne wakacyjne kierunki

2 czerwca 2023 10:52
Rodos, Kreta, Burgas i kolejne rejsy do Antalyi – te kierunki dołączą do czarterowej oferty lotów z Portu Lotniczego Bydgoszcz. W połowie miesiąca LOT rozpocznie rejsy do Krakowa.
Reklama
Pierwszy z kierunków dołącza do siatki połączeń już w piątek 2 czerwca. Pasażerowie z kujaw i pomorza wyruszą w podróż na Rodos - malowniczą Grecką wyspę, na której niemal zawsze świeci słońce. Skrywa ona wiele tajemnic, dlatego warto się na nią wybrać, by odkryć ciekawe historie oraz wypocząć w blasku pełnego słońca, na piaszczystej plaży.

Po kilku latach przerwy, w sezonie letnim 2023 połączenie do Heraklionu ponownie pojawi się na lotnisku Bydgoszcz. Rejsy na tę grecką wyspę realizowane będą w niedziele, a pierwszy z nich już 4 czerwca. Kreta to jeden z najczęściej wybieranych kierunków przez polskich turystów. Nic dziwnego – bogactwo zabytków, wspaniała pogoda i kuchnia, którą kochają miliony – to musi przyciągać amatorów dobrego wypoczynku.

Tego samego dnia wystartuje kolejne połączenie na Turecką Riwierę. Rejsy do Antalyi realizowane są, po raz pierwszy, od końca kwietnia, jest to zatem historycznie najdłuższy sezon lotów czarterowych w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A. Popyt na wakacyjny odpoczynek w Turcji jest tak duży, że touroperatorzy zdecydowali się na uruchomienie większej liczby rejsów. Na Riwierę Turecką realizowanych będzie 6 lotów tygodniowo – 3 w środy (od 7 czerwca), 2 w soboty (od 29 kwietnia) oraz 1 w niedziele (od 4 czerwca).

Ostatnim kierunkiem wakacyjnym, z którego skorzystają pasażerowie w tym roku jest Burgas. Pierwszy rejs zaplanowany został na wtorek 27 czerwca. Wycieczki do tego znanego wszystkim kurortu w Bułgarii to idealna oferta między innymi dla rodzin z dziećmi – krótki lot, piaszczyste plaże, pyszne jedzenie oraz hotele, w których nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Tak w skrócie można opisać Burgas.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy