Bydgoszcz: Jedenaście połączeń w sezonie letnim

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
24 marca 2023 09:00
Lotnisko im. Ignacego Jana Paderewskiego będzie dysponowało jedenastoma połączeniami tradycyjnymi i czarterowymi w nadchodzącym sezonie letnim. W bydgoskim oferowaniu utrzyma się jedyna trasa linii Wizz Air, która została zainaugurowana w kończącym się sezonie zimowym.
Reklama
Pasażerowie z Kujaw i Pomorza będą mogli skorzystać z czarterowych połączeń do Turcji (Antalya), Bułgarii (Burgas) oraz Grecji (Kreta i Rodos). Na wskazanych kierunkach wakacyjnych przewidziano dziewięć lotów tygodniowo wykonywanych za pośrednictwem pięciu touroperatorów. Najczęściej, bo z częstotliwością aż sześciu rejsów w tygodniu, będzie można polecieć na Riwierę Turecką. Trasa do Antalyi ma ruszyć już 29 kwietnia 2023 roku. Raz w tygodniu turyści będą korzystać z czarterowych wylotów na Kretę i Rodos oraz do Burgas. Inaugurację tych rejsów przewidziano na okres od 4 do 13 czerwca 2023 roku.


Wśród rejsów linii tradycyjnych nie zabraknie połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT na Lotnisko Chopina. Trasa będzie obsługiwana z częstotliwością sześciu rejsów tygodniowo, z wyjątkiem sobót. Ryanair utrzyma w swoim oferowaniu połączenia do Birmingham, Bristolu, Dublina oraz Luton i Stansted. Przewoźnik będzie najczęściej latał na lotnisko Stansted. Wizz Air potwierdził swoją obecność na Kujawach i Pomorzu, skąd nadal będzie realizował uruchomioną 14 grudnia ub. roku trasę do Luton.

Letnia oferta realizowana będzie do 28 października 2023 roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama