LOT obsłużył ponad 634 tys. podróżnych w ub. miesiącu

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
21 marca 2023 15:26
LOT odprawił w ub. miesiącu 634 tys. pasażerów, czyli niewiele mniej niż w styczniu. Przewoźnik pochwalił się również nienaganną punktualnością rejsów oraz satysfakcjonującym wskaźnikiem zrealizowanych transferów.
Reklama
Dzisiaj (21.10) polska linia opublikowała za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych informację, że w ub. miesiącu obsłużył przeszło 634 tys. pasażerów, realizując blisko 6,7 tys. operacji lotniczych. Przewoźnik podkreślił również, że punktualność jego rejsów wyniosła 99,3 proc., a 98,4 proc. wszystkich transferów udało się zrealizować bez przeszkód.


Warto zaznaczyć, że w styczniu br. LOT odnotował zbliżone wyniki operacyjne. Choć w pierwszym miesiącu br. odprawił nieco ponad 645 tys. pasażerów, czyli o 11 tys. więcej niż w ub. miesiącu, było to spowodowane mniejszą liczbą dni operacyjnych. W przeliczeniu na jeden dzień, w styczniu br. przewoźnik obsługiwał średnio 20,8 tys. osób dziennie, a w lutym br. 22,6 tys. Nieco gorzej wypadła za to punktualność operacji lotniczych, która w porównaniu do poprzedniego miesiąca spadła o 0,4 pkt. proc.

Od początku br. LOT przewiózł na pokładach swoich samolotów 1,2 mln pasażerów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama