Szczecin: Więcej lotów do Krakowa. Wraca trasa do Modlina

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
08 marca 2023 09:00
Wraz z nadejściem sezonu letniego Ryanair doda więcej lotów na trasie ze Szczecina do Krakowa i przywróci trasę do Modlina. Przewoźnik wciąż będzie też latał z Goleniowa do Londynu, Liverpoolu i Dublina.
Reklama
26 marca br. Ryanair uruchomi letnią siatkę połączeń, która najczęściej oznacza powrót tras sezonowych oraz zwiększoną częstotliwość rejsów na najbardziej popularnych kierunkach. Nie inaczej będzie w przypadku Szczecina. Lotnisko w Goleniowie zyska dodatkową rotację do Krakowa. Wróci też trasa do Modlina.

Według letniego rozkładu lotów, połączenie krajowe ze Szczecina do Krakowa będzie obsługiwane z częstotliwością trzech rejsów tygodniowo w środę, piątek i niedzielę. Wylot z Goleniowa przewidziano odpowiednio na 8:00, 21:15 oraz 23:10. Wylot z Balic zaplanowano odpowiednio na 6:20, 19:35 oraz 21:30. Taki harmonogram lotów umożliwi pasażerom wygodną podróż weekendową w obu kierunkach.


Ryanair przywróci też trasę do Modlina, która zniknęła z systemu rezerwacyjnego irlandzkiego przewoźnika na pół roku, pomimo dużego zainteresowania wśród podróżnych. Połączenie będzie realizowane z częstotliwością pięciu lotów tygodniowo w poniedziałek, wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę. Za każdym razem o innej porze.

Poza połączeniami krajowymi do Krakowa i Modlina, Ryanair w nadchodzącym sezonie letnim będzie oferował szczecińskim pasażerom również takie kierunki jak Londyn, Liverpool (Wielka Brytania) oraz Dublin (Irlandia).

Fot.: P. Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N