Więcej lotów Air Serbia do USA

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
02 marca 2023 09:00
Air Serbia poinformowała o planach wprowadzenia codziennych lotów między Belgradem a Nowym Jorkiem JFK podczas nadchodzącego szczytu sezonu letniego
Reklama
- Air Serbia lata do Nowego Jorku od siedmiu lat. W tym czasie liczba lotów w ciągu tygodnia zmieniała się w zależności od potrzeb, ale nigdy nie przekroczyła sześciu. W międzyczasie podjęliśmy szereg działań, od wzmocnienia floty po rozszerzenie zespołu personelu pokładowego, dzięki czemu możemy ogłosić, że będziemy obsługiwać loty do Nowego Jorku codziennie przez całe lato - powiedział George Petković, wiceprezes Air Serbia, cytowany przez exyuaviation.com.

17 maja br. rusza nowe połączenie z Belgradu do Chicago. Air Serbia będzie obsługiwać do dziesięciu tygodniowych lotów między Serbią a Stanami Zjednoczonymi w sezonie letnim. Od czasu uruchomienia lotów do Nowego Jorku w czerwcu 2016 roku przewoźnik przewiózł ponad 466 tys. pasażerów.

Ostatnio linia lotnicza podpisała umowę partnerską z American Airlines, umożliwiającą lepsze połączenia poprzez Nowy Jork i Chicago.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N