Air France ze specjalną ofertą lotów z okazji Cannes Film Festival

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
24 lutego 2023 09:30
Air France, jako partner wydarzenia Cannes Film Festival, wykona serię specjalnych przelotów z Los Angeles do Nicei w okresie trwania filmowego święta. Przewoźnik wykorzysta do tego celu flotę samolotów dalekodystansowych Airbus A350-900 w celu sprostania wzmożonemu popytowi.
Reklama
Linia Air France została oficjalnym partnerem wydarzenia Cannes Film Festival. Z tej okazji francuski przewoźnik wykona serię trzech przelotów specjalnych z Los Angeles do Nicei w dniach 15, 22 i 29 maja 2023 roku. W ten sposób linia Air France będzie mogła sprostać wzmożonemu popytowi na połączenia do Nicei w tym szczególnym, prestiżowym czasie.

Połączenia będą realizowane samolotami Airbus A350-900 z 324 miejscami w trzech klasach. Poza tymczasową trasą z Los Angeles do Nicei, linia Air France wciąż będzie operowała na rotacjach z Los Angeles do Paryża (26 lotów tygodniowo). W tym roku francuski przewoźnik spodziewa się też wykonać serię przelotów specjalnych z Nowego Jorku do Nicei z okazji innego wydarzenia kulturalnego odbywającego się na Lazurowym Wybrzeżu.


- Air France kocha kino. Przewoźnik wspiera Cannes Film Festival od przeszło czterdziestu lat, czyli przez większą część trwania wydarzenia. Air France jest największym przyjacielem francuskiej sztuki i międzynarodowego kina. To część naszego DNA - chwali się linia Air France.

Przewoźnik z Paryża dodał, że w ramach rozrywki pokładowej na trasach dalekiego zasięgu podróżni mają do wyboru urozmaiconą ofertę filmów, w tym tytułów wyróżnionych w poprzednich edycjach kultowego Cannes Film Festival.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama