Enter Air otwiera bazę operacyjną w Gdańsku

16 lutego 2023 08:45
1 komentarz
1 kwietnia 2023 roku czarterowa linia Enter Air uruchomi swoją bazę operacyjną na kolejnym lotnisku w naszym kraju. Po Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu przyszedł czas na Gdańsk.
Reklama
Grzegorz Polaniecki poinformował pasazer.com, że czarterowa linia lotnicza Enter Air uruchomi w najbliższych miesiącach swoją bazę operacyjną w Porcie Lotniczym Gdańsk. Pierwsza z maszyn ma zostać zbazowana na trójmiejskim lotnisku już 1 kwietnia 2023 roku.

- Rynek w naszym kraju rozwija się dosyć dynamicznie, pomimo inflacji i wciąż odczuwalnych skutków pandemii. Coraz więcej osób chce podróżować, m.in. z uwagi na nieprzewidywalną pogodę w Polsce. Na mapie naszych baz wciąż brakowało Gdańska, więc wreszcie trzeba było wykonać ten ruch. Jeśli popyt na połączenia czarterowe z Gdańska utrzyma się na dobrym poziomie, Enter Air będzie się tam rozwijał - potwierdził w rozmowie z Pasazer.com Grzegorz Polaniecki, CEO linii Enter Air.

Ciężko przewidzieć, ile samolotów będzie stacjonowało nad Bałtykiem, gdyż będą one w ciągłej rotacji w ramach rozbudowanej, międzynarodowej siatki połączeń czarterowego przewoźnika.


Bazą dla linii Enter Air jest już Warszawa, Katowice, Wrocław i Poznań. Ponadto, przewoźnik posiada kilka baz poza granicami naszego kraju: w Paryżu, Londynie i Tel Awiwie. W szczycie sezonu letniego linia Enter Air obsługuje swoją flotą dwudziestu pięciu samolotów kilkaset połączeń sezonowych, przede wszystkim na zlecenie największych biur turystycznych.

Wśród tras obsługiwanych z Gdańska ma się znaleźć m.in. Rodos, Fuerteventura, Burgas, Warna, Antalya, Majorka, Enfidha-Hammamet, Hurghada, Izmir, Marsa Alam oraz Heraklion.

Ostatnie komentarze

karomal 2023-02-20 16:31   
karomal - Profil karomal
Widać że linie się cały czas rozwijają i dobrze byle tak dalej
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy