KLM zwiększa ofertę lotów do Chin

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
09 lutego 2023 11:00
Wraz ze złagodzeniem obostrzeń w podróżowaniu przez chiński rząd, linia KLM podjęła decyzję o zwiększeniu swojego oferowania do Chin. W sezonie letnim holenderski przewoźnik wróci z częstymi lotami do Hong Kongu, Pekinu i Szanghaju.
Reklama
Chińska Republika Ludowa powoli otwiera się na pasażerów turystycznych i biznesowych z całego świata, co przyczynia się do zwiększonego popytu na rynku lotniczym. Powrotu do Chin nie może doczekać się m.in. linia KLM, która zapowiedziała dwa dni temu (7.02) zwiększenie swojego chińskiego oferowania. Przewoźnik z Amsterdamu wznowi bezpośrednie połączenia do Hong Kongu, Pekinu oraz Szanghaju.


Wraz z nadejściem lotniczego sezonu letniego, trasa ze Schiphol do Hong Kongu będzie realizowana z częstotliwością trzech rejsów tygodniowo bez międzylądowania w Kuala Lumpur, jak to miało miejsce dotychczas. W konsekwencji, malezyjska rotacja będzie powtarzana nieco rzadziej, bo pięciokrotnie w ciągu tygodnia. Połączenie do Pekinu i Szanghaju będzie wykonywane z częstotliwością sześciu, a od początku maja br. siedmiu lotów tygodniowo. Linia KLM wykorzysta na wskazanych kierunkach flotę samolotów dalekodystansowych Boeing 777-200ER.

- Zwiększenie naszej obecności w Chinach od 26 marca 2023 roku jest kolejnym krokiem ku pełnej regeneracji. Rynek w Chinach jest bardzo ważnym obszarem dla naszej marki, o strategicznym znaczeniu. Z tych połączeń korzysta duża grupa pasażerów biznesowych - przekazała linia KLM.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N