Emirates wznowi loty do Tokio-Haneda

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
13 stycznia 2023 12:18
Emirates wznowią loty do Tokio-Haneda od 2 kwietnia 2023 r., odbudowując japońską siatkę połączeń i zapewniając jeszcze większy wybór i elastyczność podróżującym do jednej z najlepszych gospodarek i miejsc docelowych w regionie.
Reklama

Lot EK312, obsługiwany będzie samolotem Boeing 777 i wystartuje z Dubaju o 07:50 i przybędzie do Hanedy o 22:35. Lot powrotny EK313 wystartuje z Hanedy o 00:05 i przyleci do Dubaju o 06:20.

Wznowienie świadczy o nieustannym wsparciu Emirates dla japońskich podróży i ożywienia turystycznego po pandemii, zaspokajając rosnący popyt na podróże międzynarodowe i zwiększając ruch przyjazdowy z kluczowych rynków w całej globalnej siatce połączeń. Powrót Emirates do Hanedy dodatkowo wzmocni działalność linii na rynku, wraz z codziennymi połączeniami A380 do Tokio-Narita i codziennymi połączeniami Boeing 777 do Osaki.

Od uruchomienia połączenia w 2013 r. aż do wybuchu pandemii Haneda zawsze była jednym z kluczowych punktów w siatce Emirates w zakresie handlu i turystyki. Linia lotnicza pozostaje zaangażowana we wspieranie przyspieszonego wzrostu i ożywienia gospodarczego Japonii, a niedawno świętowała 20-lecie działalności w Osace – drugiej co do wielkości metropolii kraju po Tokio. Linie Emirates oferują również pasażerom dostęp do 26 dodatkowych miast krajowych w Japonii i 10 punktów regionalnych przez Tokio i Osakę dzięki partnerstwu code-share z Japan Airlines.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N