Więcej lotów Turkish Airlines do Stanów Zjednocznych

12 stycznia 2023 09:00
Linia Turkish Airlines zadecydowała o zwiększeniu częstotliwości swoich transatlantyckich rejsów z Turcji do Stanów Zjednoczonych. Popyt zachęcił tureckiego przewoźnika do dodania nowych rotacji na siedmiu amerykańskich trasach wraz z nadejściem przyszłego sezonu zimowego.
Reklama
Wczoraj (11.01) linia Turkish Airlines wzbogaciła swoją amerykańską siatkę połączeń, przewidzianą do realizacji na przyszłą zimę. W związku ze wzmożonym popytem na kierunki transatlantyckie turecki przewoźnik doda przynajmniej szesnaście rotacji na trasach z Turcji do Stanów Zjednoczonych. Jak przeanalizował portal "Aeroroutes", od początku grudnia trwającego roku do lutego przyszłego roku linia Turkish Airlines poprawi swoją obecność na siedmiu amerykańskich lotniskach.


Przewoźnik z Turcji będzie latał ze Stambułu do ATL (Atlanta), BOS (Boston) oraz EWR (Newark) 7-krotnie w ciągu tygodnia. Początkowo, rejsów na tych kierunkach miało być "tylko" pięć w tygodniu. Chicago O'Hare oraz San Francisco będą obsługiwane z częstotliwością dwunastu lotów tygodniowo, choć miało ich być dziesięć. Przybędzie też lotów do Los Angeles. Linia Turkish Airlines będzie łączyła Stambuł z "Miastem Aniołów" nawet 14-krotnie na przestrzeni tygodnia. Przewoźnik będzie najczęściej gościł w Nowym Jorku, lądując na nowojorskim lotnisku im. Johna F. Kennedy'ego 21-krotnie w tygodniu.

Połączenia do Stanów Zjednoczonych będą obsługiwane flotą samolotów dalekodystansowych: Airbus A330-300, Boeing 777-300ER oraz Airbus A350-900XWB z nawet 316 miejscami na pokładzie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy