BA EuroFlyer z nowymi połączeniami z Gatwick

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
05 stycznia 2023 09:00
Linia BA EuroFlyer, regionalna spółka należąca do British Airways, zapowiedziała zwiększenie swojego oferowania z Londynu Gatwick. Przewoźnik uruchomi w 2023 roku przynajmniej pięć tras europejskich do Francji, Grecji i Austrii, wspomagając ofertę "linii-matki".
Reklama
Linia BA EuroFlyer ogłosiła ekspansję na rynku europejskim. Przewoźnik uruchomi w najbliższych miesiącach pięć nowych połączeń europejskich, uzupełniając istniejącą już ofertę British Airways. Na początku sezonu letniego BA EuroFlyer doda rotację do Salzburga, natomiast w szczycie okresu wakacyjnego również do Montpellier oraz na Mykonos i Korfu. Tuż przed końcem roku brytyjski przewoźnik uruchomi też trasę do Innsbrucka.


- Ekscytującym jest podziwianie naszego rozwoju na londyńskim Gatwick. Nowości są zróżnicowane, więc spodobają się większości podróżnym. Będzie coś zarówno dla miłośników słonecznego plażowania jak i adeptów narciarstwa, podróżników - zauważył Tom Stoddart, CEO linii BA EuroFlyer.

Linia BA EuroFlyer została założona 10 listopada 2021 roku, ale rozpoczęła swoją działalność operacyjną dopiero 29 marca 2022 roku. Przewoźnik jest częścią British Airways i posiada tylko jedną własną maszynę Airbus A320 o rejestracji G-GATL. Samolot latał wcześniej dla British Airways. BA EuroFlyer spodziewa się otrzymać dziewiętnaście kolejnych maszyn Airbus A320 w 2023 roku. Linia lata na ponad czterdziestu kierunkach europejskich: biznesowych i wakacyjnych.

Fot.: P. Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N