Eurowings: Więcej tras z Pragi

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
27 grudnia 2022 09:35
Przeszło rok temu linia Eurowings pojawiła się w Pradze. Zadowalające zainteresowanie lotami sprawiło, że niemiecki przewoźnik zadecydował o zwiększeniu swojej obecności w czeskim mieście. W przyszłym sezonie pojawią się połączenia do Grecji i Szwajcarii.
Reklama
Linia Eurowings weszła na rynek czeski w ubiegłym roku. Na początku zeszłorocznego sezonu zimowego przewoźnik z Lufthansa Group uruchomił 4 połączenia z Pragi. W okresie wakacyjnym tras było już 14. Ekspansja w Czechach przyniosła oczekiwane wyniki, więc linia Eurowings postanowiła ponownie wzbogacić swoją praską ofertę rejsów.


- Praga i Eurowings to idealne połączenie. Przewoźnik odważył się wejść do Czech w trudnym dla lotnictwa momencie, ale to już jest przeszłość. Czesi lubią latać tanio ale jakościowo i właśnie taki jest nasz produkt - powiedział Jens Bischof, CEO linii Eurowings.

W nadchodzącym sezonie letnim linia Eurowings uruchomi z Pragi połączenia do Grecji (Rodos, Korfu) oraz Szwajcarii (Genewa). Przybędzie też rejsów do Kopenhagi, Sztokholmu, Malagi, Aten i Alicante. W sumie niemiecki przewoźnik będzie latał z Czech na 18 kierunkach europejskich, realizowanych trzema zbazowanymi samolotami.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N