Poleciał pierwszy zimowy czarter z Jasionki do Hurghady

23 grudnia 2022 10:36
1 komentarz
Wczoraj (22.12) odleciał pierwszy w sezonie zimowym czarterowy samolot do Egiptu. Na pokładzie zasiadło ponad 180 pasażerów. Kolejne rejsy odbywać się będą co tydzień.
Reklama
Wczasy w Hurghadzie i jej okolicach oferuje biuro podróży Coral Travel. Oferta noclegowa jest bardzo bogata; można znaleźć spokojne kurorty na plaży, dobre restauracje, a życie nocne tętni niemal do rana. Propozycja zimowych wakacji w Egipcie jest więc bardzo szeroka, z ponad 70 hotelami najczęściej w standardzie 5* All Inclusive. To w zdecydowanej większości rozległe kurorty, z basenami, aquaparkami, basenami z podgrzewaną wodą i krytymi basenami, a także ciekawa oferta SPA i sportów wodnych.

Pierwszy samolot poleciał niemal pełen szczęśliwych pasażerów, którzy spędzą święta pod palmami – mówi Piotr Lenarczyk, kierownik działu sprzedaży B2B w Coral Travel Polska.


W Hurghadzie i okolicznych miejscowościach każdy znajdzie coś dla siebie. Wielbiciele aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji Wyspy Giftun, doskonałe miejsce do snorkelingu i nurkowania, gdzie można zobaczyć rafy koralowe i piękne plaże. Wyspa Magawish to kolejny raj dla miłośników raf koralowych i ryb, a z plaży można podziwiać delfiny bawiące się wśród fal. Zaś podczas odprężającej wycieczki do Dolphin House oglądać można dziko żyjące delfiny.Dobre wspomnienia przywozi się też z wyprawy na wyspę Mahmya, która jest istnym rajem na ziemi. Gdy już znudzi się relaks na plaży można popłynąć na wspaniałe pobliskie rafy.

W ofercie hoteli i biur są też całodniowe wycieczki do Kairu - na Piramidy w Gizie, do Wielkiego Sfinksa czy Muzeum Egipskiego. Można też wziąć udział w pustynnym safari na quadzie, albo w wyprawie wędkarskiej

Samoloty czarterowe linii Enter Air z Rzeszowa do Egiptu kursują w czwartki.

Ostatnie komentarze

djkynek 2023-01-16 18:02   
djkynek - Profil djkynek
no to sie nalatali, 12. stycznia EA poleciał po raz ostatni, a taki pełny samolot był 22. grudnia.......
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy