Bydgoszcz: Ryanair utrzyma trasę do Bristolu w sezonie letnim

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
09 grudnia 2022 13:57
Dzisiaj (9.12) Ryanair ogłosił przedłużenie realizacji połączenia z Portu Lotniczego Bydgoszcz do Bristolu. Trasa wykonywana będzie również w przyszłorocznym sezonie letnim samolotami Boeing 737-800 z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo.
Reklama

31 października 2022 roku linia Ryanair zainaugurowała bezpośrednią trasę z Portu Lotniczego Bydgoszcz do brytyjskiego Bristolu. Początkowo, rotacja miała być realizowana tylko w sezonie zimowym, lecz ze względu na duże zainteresowanie irlandzki przewoźnik postanowił uwzględnić brytyjskie połączenie również w przyszłorocznym sezonie wakacyjnym.

- W związku z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi i przyszłorocznym latem, cieszę się, że Ryanair może zaoferować naszym polskim klientom jeszcze więcej lotów. Dodanie Bristolu do naszego letniego rozkładu rejsów umożliwi bydgoskim pasażerom podróż do Wielkiej Brytanii w atrakcyjnych cenach - powiedział Dara Brady z linii Ryanair.


Trasa będzie obsługiwana samolotami Boeing 737-800 z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo (poniedziałek i piątek). Wylot w kierunku Bristolu będzie odbywał się o godzinie 11:05 lub 13:05 w zależności od dnia tygodnia. Powrót zaplanowano na godzinę 7:15 (poniedziałek) lub 9:15 (piątek). Bezpośredni przelot potrwa 2 godz. i 25 minut.

Bristol nie jest jedyną "wyspiarską" trasą w ofercie Ryanaira z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Przewoźnik lata również z województwa kujawsko-pomorskiego do Birmingham oraz Londynu (Luton i Stansted). Ponadto, w bydgoskiej siatce połączeń jest także trasa do Dublina w Irlandii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama