Wizz Air skasował połączenia z Polski do Billund

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
09 grudnia 2022 08:48
Linia Wizz Air usunęła z systemu rezerwacyjnego wszystkie połączenia z Polski do Billund. Miasteczko w Danii wciąż będzie za to obsługiwane przez linię Ryanair z czterech polskich miast.
Reklama

Linia Wizz Air skasowała ze swojego systemu rezerwacyjnego pełną ofertę lotów z Polski do Billund. Przewoźnik z powodzeniem obsługiwał połączenia do duńskiego miasteczka, domu słynnego parku rozrywki Legoland, z najważniejszych portów lotniczych w naszym kraju. Wycofanie rejsów z Polski do Billund nie oznacza, że węgierska linia całkowicie opuści tę część Danii. Wizz Air, w przyszłorocznym sezonie letnim, wciąż będzie latał do Billund z Tuzli (Bośnia i Hercegowina), Bukaresztu, Krajowej i Jassów (Rumunia).


Tras z Polski do Billund nie zamierza za to wycofać irlandzki Ryanair. Przewoźnik będzie realizował letnie połączenia do duńskiego miasteczka z Gdańska, Krakowa (czterokrotnie w tygodniu), Poznania i Wrocławia (dwukrotnie na przestrzeni tygodnia). Linia z Dublina lata na tych trasach również w trwającym sezonie zimowym, lecz ze zmniejszoną częstotliwością.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama