Lotnisko w Krakowie z nowym salonikiem Business Lounge

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
09 grudnia 2022 08:30
Wczoraj (8.12) na krakowskim lotnisku otwarto nową przestrzeń Business Lounge dla pasażerów biznesowych. Salon o powierzchni 850 metrów kwadratowych powstał w części zastrzeżonej lotniska, na przeciwko Gate 2 w hali odlotów.
Reklama
Wczoraj (8.12) w Porcie Lotniczym Kraków powitano pierwszych pasażerów w nowo otwartym salonie Business Lounge. Przestrzeń, którą stworzono z myślą o podróżnych biznesowych, zlokalizowano w części zastrzeżonej lotniska, a dokładniej na przeciwko Gate 2 w hali odlotów. Oznacza to, że z salonu biznesowego mogą korzystać zarówno pasażerowie Schengen jak i Non-Schengen.


- Z przyjemnością obserwuję, jak na krakowskim lotnisku konsekwentnie odradza się ruch pasażerski, również w segmencie biznesu. To szczególnie ważne dla rozwoju gospodarczego Krakowa i Małopolski. W nowym salonie Business Lounge pasażerowie mogą znaleźć komfortowe miejsce do odpoczynku i biznesowych spotkań - powiedziała Natalia Vince, rzecznik Kraków Airport.

Salon ma powierzchnię 850 metrów kwadratowych na dwóch poziomach. Nie jest to pierwsza taka przestrzeń w Balicach. W Porcie Lotniczym Kraków działa już Business Lounge Schengen, otwarta od 4:30 do późnych godzin wieczornych.

Fot.: Kraków Airport

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N