Małysz o Radomiu: Warto dać szansę lokalnej inwestycji

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
25 listopada 2022 10:00
Exim Tours wyraziło chęć uruchomienia lotów z Radomia do Tunezji. Połączenie ma być okazją dla turystów z mniejszych miejscowości do odkrycia uroków Afryki. Prezes Exim Tours Marcin Małysz uważa, że warto radomskiej inwestycji zaufać, gdyż projekt może okazać się strzałem w dziesiątkę.
Reklama

Dwa dni temu (23.11) biuro turystyczne Exim Tours dołączyło do grona innych, czołowych touroperatorów w naszym kraju z ofertą połączeń czarterowych z Portu Lotniczego Warszawa-Radom. Należąca do niemieckiej spółki Der Touristik firma Exim Tours uruchomi trasę z Radomia do kontynentalnej części Tunezji. Rotacja zostanie zainaugurowana 1 czerwca 2023 roku i będzie realizowana do 5 października 2023 roku z częstotliwością jednego rejsu tygodniowo (w czwartek). Prezes Exim Tours Marcin Małysz uważa, że radomski port ma potencjał i warto spróbować go wykorzystać.

- Na razie wprowadziliśmy do oferty wyloty z Radomia do Tunezji Kontynentalnej. Rozmowy trwają na temat Dżerby. Mimo początkowo mieszanym odczuciom do całego projektu lotniska w Radomiu postanowiliśmy dać szansę również lokalnej inwestycji, trzymając kciuki za sukces przedsięwzięcia - powiedział Marcin Małysz, prezes zarządu Exim Tours.


Połączenie z Radomia ma być szansą nie tylko dla biura Exim Tours na urozmaicenie swojej czarterowej siatki połączeń z naszego kraju, ale również znakomitą okazją dla lokalnych turystów, których możliwości wyjazdów są bardziej ograniczone w porównaniu do podróżnych z największych aglomeracji.

- Lotnisko w Radomiu daje ogromną szansę na powiększenie grona klientów. Dotrzemy z naszą ofertą do osób z mniejszych miejscowości z tego regionu, dla których często dalekie odległości do lotnisk były barierą do zakupu wycieczki. Jako rodowita radomianka chyba najmocniej trzymam kciuki za sukces Radomia - dodała Dominika Jurkowska, menadżerka ds. marketingu Exim Tours.

Wcześniej, uruchomienie czarterów do Tunezji z Radomia zapowiedziało biuro Sun&Fun Holidays. Lotnisko w Radomiu, które ma stać się ważnym ośrodkiem ruchu czarterowego, ma zostać otwarte na wiosnę przyszłego roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama