LOT wznawia trasę z Warszawy do Pekinu

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
21 listopada 2022 15:26
Dreamliner LOT-u z poleci do Pekinu. Rejsy obsługiwane będą raz w tygodniu.
Reklama
7 grudnia o godzinie 22:00, z lotniska w Warszawie, wystartuje pierwszy rejs do Pekinu. Lot potrwa 10 godzin i będzie realizowany samolotem typu Boeing 787-Dreamliner. Samolot wyląduje w stolicy Chin 8 grudnia o godzinie 15.15.

LOT wraca z połączeniami do Pekinu po niemal dwóch latach nieobecności. Otwarcie granic Azji dla podróżnych oraz zainteresowanie pasażerów zdecydowały o przywróceniu tego kierunku do siatki połączeń LOT-u, przekonuje przewoźnik w komunikacie prasowym. Poprzednio maszyny narodowego przewoźnika lądowały w Porcie Lotniczym Pekin-Daxing (PKX), tym razem Dreamlinery będą lądować na lotnisku Pekin-Capital (PEK). Rejsy zaplanowano raz w tygodniu – w środy. LOT wznowi również rejsy cargo do Pekinu.

Pekin jest stolicą Chin i jego trzecim co do wielkości miastem. Barwna metropolia kusi feerią zapachów i smaków, na czele ze słynną kaczką po pekińsku. Tak zwane Zakazane Miasto obfituje również w bujną przyrodę, w której prym wiodą rzadko spotykane gatunki drzew czy różane ogrody. Warto wybrać się również 70 km za stolicę, by podziwiać legendarny Wielki Mur Chiński.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy