Linie Emirates i Gulf Air podpisały umowę code-share

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
10 listopada 2022 10:29
Emirates i Gulf Air oficjalnie podpisały jednostronne partnerstwo code-share, które zacznie obowiązywać w grudniu.
Reklama

Nowa umowa obejmuje wygodne połączenia i poszerzony wybór dla klientów Gulf Air podróżujących do Dubaju i dalej, do punktów docelowych Emirates w Europie, Afryce, Ameryce Południowej i na Dalekim Wschodzie.

Umowa została podpisana pierwszego dnia Bahrain Airshow ijest sygnałem zacieśnienia relacji między obiema liniami lotniczymi w ramach współpracy nawiązanej w zeszłym roku. Dokumenty podpisali Tim Clark, prezes linii Emirates i dyrektor generalny Gulf Air, kapitan Waleeda Al Alawi w obecności J.E. Pan Zayed R. Alzayani, Przewodniczącego Rady Dyrektorów Gulf Air. W ceremonii wzięli również udział członkowie kadry zarządzającej obu linii lotniczych.


Dzięki rozszerzonemu partnerstwu Gulf Air umieści swój kod marketingowy „GF” na loty obsługiwane przez Emirates poza Dubajem w wybranych, najbardziej atrakcyjnych miejscach turystycznych na świecie, oferując nowe opcje wakacyjne dla klientów Gulf Air. Podróżni będą mogli połączyć się z takimi punktami jak Budapeszt, Praga, Warszawa, Algieria, Tunis, Bali, Hanoi, HoChi Minh City, Taipei i Sao Paulo.

Nowa umowa code-share to możliwość podróży do różnych miejsc, które są coraz chętniej wybierane przez podróżnych z Zatoki Perskiej, szukających atrakcji poza tradycyjnymi miejscami wypoczynku.

Nowe partnerstwo zapewni klientom wygodę, możliwość korzystania z łączonych biletów i odprawy, ujednoliconą politykę i bezproblemowe transfery bagażu oraz konkurencyjne taryfy w jedną stronę w przypadku korzystania z usług Emirates. Klienci mogą rezerwować podróże na stronie internetowej Gulf Air, za pośrednictwem punktów sprzedaży Gulf Air i internetowych biur podróży, a także w lokalnych biurach podróży.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z Gulf Air, aby zaoferować ich klientom połączenia do wyjątkowych miejsc w naszej siatce, uzupełnionych o charakterystyczną obsługę pokładową i gościnność Emirates podczas podróży z Dubaju. Cieszymy się na współpracę i dalsze wzmocnienie naszych relacji z Gulf Air – podkreśla Tim Clark, prezes linii lotniczych Emirates.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama