Sezon zimowy w Bydgoszczy. Nowy przewoźnik i nowy kierunek

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 października 2022 09:15
Oferta Portu Lotniczego Bydgoszcz powiększa się o nową linię lotniczą i nowy kierunek. Dodatkowe rejsy będą też realizowane w okresie świąteczno-noworocznym. Każdego roku, ostatnia niedziela października, to pierwszy dzień sezonu zimowego.
Reklama

Nowością dla pasażerów lotniska w Bydgoszczy to loty do Bristolu na pokładzie samolotów Ryanair. Irlandzkie linie lotnicze rozpoczną rejsy od poniedziałku 31 października i realizowane będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz w piątki. W sezonie zimowym Ryanair obsługiwać będzie także loty do Birmingham, Dublina, Londynu Luton oraz do Londynu Stansted.

Pierwsi pasażerowie Wizz Aira przylecą z Londynu Luton 14 grudnia. Rozkład lotów z Bydgoszczy do Londynu Luton zakłada, że rejsy do 8 stycznia – będą odbywały się w środy i niedziele, w pozostałą cześć sezonu zimowego połączenie będzie realizowane we wtorki i piątki.

Zmienia się również rozkład lotów Polskich Linii Lotniczych LOT z Bydgoszczy do Krakowa. Rejsy realizowane będą do końca tego roku, dwa razy w tygodniu – w piątki i niedziele. LOT kontynuuje regularne rejsy na lotnisko Chopina w Warszawie. W sezonie zimowym loty do stolicy realizowane będą 6 razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku oraz w niedziele.

Natomiast w związku ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym przypominamy również o wprowadzeniu dodatkowych lotach Ryanair w dniach 20 grudnia – 3 stycznia. Zwiększona liczba połączeń realizowana będzie na trasach do Dublina i Bristolu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama