Wizz Air pojawi się w Ankarze

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
29 września 2022 10:00
Wizz Air zapowiedział pojawienie się w Ankarze wraz z uruchomieniem połączenia z Abu Zabi. Trasa zostanie zainaugurowana 19 stycznia 2023 roku i będzie realizowana trzykrotnie w ciągu tygodnia. Ankara jest trzecim tureckim lotniskiem w ofercie węgierskiego przewoźnika.
Reklama

Linia Wizz Air poleci na stołeczne lotnisko w Ankarze. 19 stycznia 2023 roku węgierski przewoźnik uruchomi trasę z Abu Zabi, która będzie realizowana trzykrotnie w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę. Start ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zaplanowano na godzinę 7:10, a lądowanie w Turcji na godzinę 10:50. W drogę powrotną samolot przewoźnika będzie udawał się o godzinie 11:25. Lądowanie w Abu Zabi przewidziano na godzinę 16:30. Bezpośredni przelot potrwa nawet 4 godz. i 40 minut.


Ankara zostanie trzecim tureckim miastem w ofercie węgierskiego przewoźnika. Linia Wizz Air już teraz lata do Antalyi i Dalamanu. Turecka siatka połączeń przewoźnika jest jednak skromna - do obu miast można polecieć tylko z Londynu Luton. Rotacja do Antalyi jest wykonywana dwukrotnie w ciągu tygodnia, a do Dalamanu zostanie zawieszona na zimę, lecz wróci do rozkładu lotów linii Wizz Air 28 marca 2023 roku z dwoma rejsami tygodniowo.

Uruchomienie połączenia ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Turcji jest potwierdzeniem, że linia Wizz Air nieustannie inwestuje w rozwój emirackiego rynku. W ofercie węgierskiego przewoźnika z Abu Zabi znajdują się obecnie 33 połączenia, w tym do Katowic i Krakowa. Ponadto, z Abu Zabi można polecieć m.in. do Male na Malediwach i Mattali na Sri Lance.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama