Bydgoszcz: Ryanair poleci do Bristolu

20 września 2022 11:59
Linia Ryanair ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Przewoźnik poleci do brytyjskiego Bristolu. Trasa zostanie zainaugurowana 31 października 2022 roku i będzie realizowana dwukrotnie w ciągu tygodnia.
Reklama
W systemie rezerwacyjnym linii Ryanair pojawiła się nowa propozycja z Polski. Przewoźnik uruchomi rotację z Portu Lotniczego Bydgoszcz do Bristolu w Wielkiej Brytanii. Rotacja zostanie zainaugurowana już 31 października 2022 roku i będzie wykonywana dwukrotnie w ciągu tygodnia, w poniedziałek i piątek.


Bydgoszcz - Bristol

W poniedziałki, start rotacji z Bristolu zaplanowano na godzinę 7:20. W drugą stronę pasażerowie będą odlatywać o godzinie 11:10. Z kolei w piątki trasa będzie realizowana w godzinach wieczornych. Start z Wielkiej Brytanii przewidziano na godzinę 18:00, a z Polski na godzinę 21:50. Bezpośredni przelot potrwa 2 godz. i 25 minut.

Rotacja z Portu Lotniczego Bydgoszcz do Bristolu jest już czwartą "wyspiarską" trasą irlandzkiego przewoźnika z województwa kujawsko-pomorskiego. Dotychczas linia Ryanair latała do Birmingham, Londynu Luton i Londynu Stansted. Przewoźnik jest jednym z dwóch operatorów na bydgoskim lotnisku. Drugą linią jest LOT z bezpośrednimi trasami do Krakowa i na Lotnisko Chopina w Warszawie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy