Ferier operatorem PRM w Gdańsku

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
18 września 2022 08:07
W Porcie Lotniczym Gdańsk zmienił się operator tzw. usług PRM (Passengers with Reduced Mobilities). Podróżnym z ograniczoną mobilnością będzie towarzyszyła firma Ferier, która dotychczas zajmowała się cateringiem lotniczym.
Reklama

Lotnisko w Gdańsku zmieniło operatora tzw. usług PRM (Passengers with Reduced Mobilities). Pasażerom z ograniczoną mobilnością będą towarzyszyć zatrudnieni w firmie Ferier. Spółka będzie obsługiwała podróżnych przez następne 4 lata.

- Ferier sukcesywnie odbudowuje się po okresie pandemii. Z sukcesem rozwija nie tylko dotychczasową działalność, ale również angażuje się na nowych polach. Cieszę się, że Ferier może świadczyć usługi związane z pasażerami PRM w Porcie Lotniczym w Gdańsku. To pokazuje, że dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu, możemy myśleć o nowych wyzwaniach - powiedział Paweł Litkiewicz, prezes spółki Ferier.


- Trzymamy kciuki za nowego operatora usług PRM. Jesteśmy przekonani, że się sprawdzi i będzie sprawnie działał na rzecz naszych pasażerów, których bezpieczeństwo i komfort są dla nas wszystkich najważniejsze - skomentował Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk.

Firma Ferier od wielu lat zajmuje się cateringiem lotniczym. Spółka obsługuje linie regularne, czarterowe i biznesowe na pięciu polskich lotniskach w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Katowicach.

Pasażerowie z niepełnosprawnościami lub ograniczeniami ruchowymi mogą korzystać z bezpłatnego wsparcia na terenie gdańskiego lotniska i podczas samego lotu. Obsługa regulowana jest przez prawo unijne.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama