British Airways poleci do Buenos Aires

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
31 sierpnia 2022 09:30
Linia British Airways zapowiedziała wznowienie bezpośredniego połączenia z Londynu Heathrow do Buenos Aires. Ponadto, przewoźnik przywróci rotacje z Londynu Gatwick do Las Vegas i Vancouver. Połączenia wystartują w przyszłorocznym sezonie letnim.
Reklama

Linia British Airways zaplanowała powrót bezpośredniej rotacji z Londynu Heathrow do Buenos Aires. Trasa wróci do siatki połączeń brytyjskiego przewoźnika już 26 marca 2023 roku i będzie realizowana pięciokrotnie w ciągu tygodnia samolotami Boeing 787-8 Dreamliner, które mogą zabrać na pokład do 214 pasażerów. Kierunek był obsługiwany przed pandemią COVID-19 każdego dnia, lecz globalne obostrzenia uniemożliwiły dalszą realizację połączenia. Trasa wróciła do rozkładu na początku trwającego roku w formie połączenia łączonego przez São Paulo. Powrót bezpośredniej rotacji z pominięciem brazylijskiego miasta skróci czas podróży do Buenos Aires o około dwie godziny.


Trasa do Buenos Aires nie będzie jedną nowością, którą przygotowała linia British Airways na przyszłoroczne lato. Przewoźnik poleci również z Londynu Gatwick do amerykańskiego Las Vegas i kanadyjskiego Vancouver. Trasa do Stanów Zjednoczonych wystartuje 26 marca 2023 roku i będzie realizowana trzykrotnie w ciągu tygodnia, natomiast rotacja do Kanady wróci do rozkładu dopiero 19 maja 2023 roku z częstotliwością sześciu rejsów tygodniowo. Oba połączenia będą obsługiwane samolotem Boeing 777-200ER.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama