Ryanair otwiera bazę w Belfaście

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
08 lipca 2022 09:05
Wczoraj (7.07) linia Ryanair zapowiedziała uruchomienie dwóch nowych tras z Gdańska i Krakowa do Belfastu. Wiadomo, że będą to dwie z dwunastu zaplanowanych tras z Irlandii Północnej w ramach otwarcia nowego centrum operacyjnego w Belfaście.
Reklama

Linia Ryanair uruchomi bazę operacyjną w Belfaście. Wczoraj (7.07) irlandzki przewoźnik zapowiedział, że wraz z rozpoczęciem przyszłorocznego sezonu letniego umieści w Irlandii Północnej dwa samoloty, które będą odpowiedzialne za realizację przynajmniej dwunastu połączeń zagranicznych. Wśród nowości znajdą się m.in. polskie rotacje do Gdańska i Krakowa.


Ponadto, w ramach nowej siatki połączeń z Belfastu linia Ryanair poleci do Hiszpanii (Alicante, Girona, Malaga), Francji (Beauvais), Włoch (Bergamo), Portugalii (Faro) oraz Wielkiej Brytanii (East Midlands, Edinburgh, Manchester i Londyn Stansted).

Przyszłoroczne otwarcie centrum operacyjnego w Belfaście będzie już trzecią próbą stałej obecności przewoźnika w Irlandii Północnej. W przeszłości linia Ryanair pojawiała się w Belfaście w 2007 i 2016 roku, lecz za każdym razem była zmuszana do rezygnacji z obsługi tamtejszego rynku m.in. ze względu na zbyt dużą konkurencję.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama