Zielona Góra: LOT poleci do Gdańska i Burgas

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
07 lipca 2022 15:16
Polskie Linie Lotnicze LOT już wkrótce uruchomią bezpośrednie połączenia z Zielonej Góry do Gdańska i Burgas. Trasa nad Morze Bałtyckie zostanie zainaugurowana 10 lipca 2022 roku, a nad Morze Czarne kilka dni później, 13 lipca 2022 roku.
Reklama

Lotnisko w Zielonej Górze wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego intensywnie pracowały nad opracowaniem atrakcyjnej siatki połączeń wakacyjnych z Babimostu. Po rejsach na Lotnisko Chopina w Warszawie oraz do tureckiej Antalyi, nadeszła pora na inaugurację rotacji do chorwackiej Rijeki. Trasa LOT-u wystartowała 1 lipca 2022 roku.

Okazało się, że to nie będą jedyne połączenia w rozkładzie lotów zielonogórskiego lotniska. Polskie Linie Lotnicze LOT już wkrótce polecą nad Morze Bałtyckie i Morze Czarne. 10 lipca 2022 roku uruchomiona zostanie trasa z Babimostu do Gdańska, a 13 lipca 2022 roku do Burgas.


- Połączenie z Zielonej Góry do Gdańska to idealne rozwiązanie dla mieszkańców województwa lubuskiego, którzy chcieliby w najbliższych miesiącach odwiedzić Pomorze. Z kolei rotacja z Gdańska do Babimostu to bardzo atrakcyjne połączenie dla osób, które chciałyby odwiedzić zachodnią część Polski. To również baza wypadkowa na południe kraju oraz do pobliskich Niemiec - zachęca do skorzystania z połączenia LOT-u gdańskie lotnisko.

Połączenia do Gdańska i Burgas będą realizowane sezonowo niewielkimi samolotami Bombardier Dash Q400. Nad Morze Bałtyckie będzie można polecieć dwukrotnie w ciągu tygodnia (czwartek i niedziela), a nad Morze Czarne raz w tygodniu (środa).
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama