Transition Technologies PSC partnerem w cyfrowej transformacji Lufthansa Technik

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
05 lipca 2022 08:00
Transition Technologies PSC został partnerem Lufthansa Technik, spółki z grupy Lufthansa - jednej z największych linii lotniczych na świecie – w procesie jej cyfrowej transformacji.Współpraca firm w procesie cyfrowej transformacji będzie dotyczyć serwisowania samolotów i bezpieczeństwa lotów.
Reklama

Transition Technologies PSC (TT PSC), globalny integrator rozwiązań IT dysponujący rozległą wiedzą w zakresach PLM, IoT, rozszerzonej rzeczywistości, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji i rozwoju oprogramowania, wspiera proces transformacji cyfrowej w Lufthansa Technik, spółki należącej do grupy lotniczej Lufthansa, jednej z największych na świecie.

- Nawiązując współpracę z Transition Technologies PSC, znaleźliśmy partnera, który spełnia nasze wysokie standardy w zakresie migracji danych. Mając na uwadze złożoność naszych istniejących zbiorów danych, kluczowe jest postawienie właściwych pytań w celu ich dokładnej oceny przy jednoczesnym niezbędnym ich zrozumieniu. Jesteśmy pewni, że TT PSC, dzięki swoim ustandaryzowanym rozwiązaniom, wieloletniemu doświadczeniu w zakresie cyfrowej transformacji oraz migracji danych przeprowadzanych dla międzynarodowych przedsiębiorstw, spełni te wymagania – mówi Peter Teckentrup, szef działu IT - Product Lifecycle Management, Lufthansa Technik.


Na potrzeby przeprowadzenia cyfrowej transformacji firmy będą pracować w obszarze serwisowania samolotów oraz bezpieczeństwa lotów. Głównym celem projektu jest scalanie i migracja danych z dotychczasowych systemów, z których korzystała Lufthansa Technik, do nowoczesnego oprogramowania PLM, które umożliwia optymalizację procesów związanych z zarządzaniem cyklem życia produktu.

- Z radością będziemy towarzyszyć Lufthansa Technik w jej cyfrowej transformacji. Z uwagi na duże ilości danych przetwarzanych codziennie przez firmę, bezpieczeństwo gromadzonych informacji jest krytycznym aspektem tej współpracy. Dzięki naszym procesom, w tym zaawansowanym kontrolom jakości i zautomatyzowanym testom, możemy zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa danych - mówi Stefan Zeiler, dyrektor zarządzający DACH w TT PSC.

Współpraca z Lufthansa Technik to potwierdzenie aktywnego rozwoju TT PSC na rynku środkowoeuropejskim. W ciągu zaledwie dwóch lat niemiecki zespół TT PSC nawiązał udaną współpracę z kilkoma dużymi kontrahentami. TT PSC ma doświadczenia także w innych dużych realizacjach dla branży lotniczej, m.in. w zakresie rozwiązań PLM.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama